Austrian Darts Open: 20-22 april

Heeft u genoten van twee dagen Premier League in Rotterdam Ahoy? Zo ja, dan kunt die dat gevoel erin houden, want aankomend weekend staat de Austrian Darts Open in Graz op het programma. Vorig jaar wist Michael van Gerwen het toernooi te winnen door Michael Smith met 6-5 te verslaan in de finale.

Het deelnemersveld bestaat uit 48 spelers, waarbij de top 16 automatisch geplaatst is. Verder zijn er 17 UK Qualifiers, 8 European Qualifiers, 5 Host Nation Qualifiers, 1 Scandinavische Qualifier en ten slotte 1 Qualifier uit Oost-Europa. De volgende 16 namen zijn automatisch geplaatst en zullen dan ook pas in de tweede ronde beginnen:
1: Peter Wright
2: Rob Cross
3: Michael Smith
4: Daryl Gurney
5: Mensur Suljovic
6: Joe Cullen
7: Dave Chisnall
8: Ian White
9: Simon Whitlock
10: Gerwyn Price
11: Mervyn King
12: Jelle Klaasen
13: Darren Webster
14: Benito van de Pas
15: Steve Beaton
16: Jonny Clayton
Michael van Gerwen is dit weekend afwezig!

De UK Qualifiers zijn: Cameron Menzies, John Henderson, Stephen Burton, Luke Humphries, Brendan Dolan, James Wade, Michael Barnard, Alan Tabern, Jason Cullen, Steve West, Wayne Jones, Simon Stevenson, Richie Burnett, Steve Lennon, Ritchie Edhouse, Adam Hunt en Scott Taylor.

De European Qualifiers zijn: Cristo Reyes, Ron Meulenkamp, Max Hopp, Simeon Heinz, Kevin Münch, Gabriel Clemens, Dimitri van den Bergh en Ronny Huybrechts.

De Home Nation Qualifiers zijn: Bastian Pietschnig, Hannes Schnier, Dietmar Burger, Roxy-James Rodriguez en Alex Steinbauer.

De Scandinavische Qualifier is Darius Labanauskas, en de qualifier van Oost-Europa is Tamas Alexits.

Eerdere edities:
Austrian Darts Open 2016
Austrian Darts Open 2017

Format:
Laatste 48: Best of 11 legs
Laatste 32: Best of 11 legs
Laatste 16: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Laatste 48: £1,000
Laatste 32: £2,000
Laatste 16: £3,000
Kwartfinales: £4,000
Halve finales: £6,000
Runner-Up: £10,000
Winnaar: £25,000

Programma:
Laatste 48: Vrijdag (13:00-17:00 / 19:00-23:00)
Laatste 32: Zaterdag (13:00-17:00 / 19:00-23:00)
Laatste 16: Zondag (13:00-17:00)
Kwartfinales: Zondag (19:15-21:00)
Halve finales: Zondag (21:00-22:00)
Finale: Zondag (22:00-23:00)

Bekijk hieronder de wedstrijden:

Eerste RondeUitslag
James WadeHannes Schnier
Stephen BurtonMax Hopp
Alan TabernBrendan Dolan4-6
Adam HuntCameron Menzies
Ritchie EdhouseDarius Labanauskas3-6
Bastian PietschnigCristo Reyes
Ron MeulenkampGabriel Clemens6-3
Richie BurnettAlex Steinbauer
Ronny HuybrechtsSteve West
Luke HumhpriesKevin Münch
Wayne JonesDietmar Burger6-1
Scott TaylorSimeon Heinz6-1
Steve LennonRoxy-James Rodriguez6-0
Jason CullenTamas Alexits6-1
John HendersonMichael Barnard1-6
Dimitri van den BerghSimon Stevenson

 

TweedeRondeUitslag
Peter Wright (1)Wade/Schnier
Jonny Clayton (16)Burton/Hopp
Ian White (8)Brendan Dolan
Simon Whitlock (9)Hunt/Menzies
Mensur Suljovic (5)Darius Labanauskas
Jelle Klaasen (12)Pietschnig/Reyes
Daryl Gurney (4)Ron Meulenkamp
Darren Webster (13)Burnett/Steinbauer
Rob Cross (2)R.Huybrechts/West
Steve Beaton (15)Humphries/Münch
Dave Chisnall (7)Wayne Jones
Gerwyn Price (10)Scott Taylor
Joe Cullen (6)Steve Lennon
Mervyn King (11)Jason Cullen
Michael Smith (3)Michael Barnard
Benito van de Pas (14)Van den Bergh/Stevenson

 

DerdeRondeUitslag

 

Kwartfinales Uitslag

 

HalveFinalesUitslag

 

FINALEFINALEUitslag

Deel met:


LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here