Gibraltar Darts Trophy 2018

Aankomend weekend staat Gibraltar Darts Trophy op het programma! In het weekend van 8 t/m 10 juni komen 48 spelers naar Gibraltar toe met Michael Smith als titelverdediger. Hij versloeg vorig jaar Mensur Suljovic in de finale.

Het deelnemersveld bestaat uit 48 spelers, waarbij de top 16 automatisch geplaatst is. Verder zijn er 18 UK Qualifiers, 8 European Qualifiers, 4 Host Nation Qualifiers, 1 Scandinavische Qualifier en ten slotte 1 Qualifier uit Oost-Europa. De volgende 16 namen zijn automatisch geplaatst en zullen dan ook pas in de tweede ronde beginnen:
1: Michael van Gerwen
2: Michael Smith
3: Peter Wright
4: Rob Cross
5: Daryl Gurney
6: Mensur Suljovic
7: Joe Cullen
8: Jonny Clayton
9: Ian White
10: Dave Chisnall
11: James Wade
12: Darren Webster
13: Simon Whitlock
14: Mervyn King
15: Gerwyn Price
16: Stephen Bunting

De UK Open Qualifiers zijn: Richie Burnett, Andy Boulton, James Wilson, Adrian Lewis, Michael Barnard, Barrie Bates, Adam Huckvale, Mark Dudbridge, Steve West, Jamie Lewis, Chris Dobey, Robert Thornton, Ross Smith, Steve Lennon, Matt Padgett, Brendan Dolan, Paul Nicholson en Ritchie Edhouse.

De European Qualifiers zijn: Jermaine Wattimena, Jeffrey de Graaf, Toni Alcinas, Max Hopp, Cristo Reyes, Vincent van der Voort, Mike de Decker en Hannes Schnier.

De Home Nation Qualifiers zijn: Anthony Lopez, Clayton Otten, Roy Asquez en Tony Dawkins.

De Scandinavische Qualifier is Darius Labanauskas, en de qualifier van Oost-Europa is Krzysztof Ratajski.

Eerdere edities:
Gibraltar Darts Trophy 2016
Gibraltar Darts Trophy 2017

Format:
Laatste 48: Best of 11 legs
Laatste 32: Best of 11 legs
Laatste 16: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Laatste 48: £1,000
Laatste 32: £2,000
Laatste 16: £3,000
Kwartfinales: £4,000
Halve finales: £6,000
Runner-Up: £10,000
Winnaar: £25,000

Programma:
Laatste 48: Vrijdag (13:00-17:00 / 19:15-23:00)
Laatste 32: Zaterdag (13:00-17:00 / 19:15-23:00)
Laatste 16: Zondag (13:00-17:00)
Kwartfinales: Zondag (19:15-21:00)
Halve finales: Zondag (21:00-22:00)
Finale: Zondag (22:00-23:00)

Bekijk hieronder de wedstrijden:

EersteRondeUitslag
Barrie BatesVincent van der Voort3-6
Andy BoultonRitchie Edhouse6-5
Hannes SchnierRoy Asquez6-2
Mark DudbridgeMax Hopp0-6
Brendan DolanJames Wilson6-4
Toni AlcinasSteve West3-6
Robert ThorntonCristo Reyes5-6
Adam HuckvaleRichie Burnett6-3
Jermaine WattimenaTony Dawkins6-1
Matt PadgettMike de Decker5-6
Jeffrey de Graaf Darius Labanauskas4-6
Paul NicholsonAnthony Lopez6-0
Adrian LewisClayton Otten6-0
Jamie LewisRoss Smith3-6
Krzysztof RatajskiMichael Barnard3-6
Chris DobeySteve Lennon6-2

 

Tweede RondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Vincent van der Voort6-4
Stephen Bunting (16)Andy Boulton4-6
Jonny Clayton (8)Hannes Schnier6-0
Ian White (9)Max Hopp4-6
Daryl Gurney (5)Brendan Dolan6-4
Darren Webster (12)Steve West5-6
Rob Cross (4)Cristo Reyes6-5
Simon Whitlock (13)Adam Huckvale6-1
Michael Smith (2)Jermaine Wattimena5-6
Gerwyn Price (15)Mike de Decker6-2
Joe Cullen (7)Darius Labanauskas6-1
Dave Chisnall (10)Paul Nicholson4-6
Mensur Suljovic (6)Adrian Lewis3-6
James Wade (11)Ross Smith6-5
Peter Wright (3)Michael Barnard6-2
Mervyn King (14)Chris Dobey3-6

 

DerdeRondeUitslag
Michael van Gerwen Andy Boulton6-2
Jonny Clayton (8)Max Hopp6-2
Daryl Gurney (5)Steve West1-6
Rob Cross (4)Simon Whitlock (13)6-2
Jermaine WattimenaGerwyn Price (15)3-6
Joe Cullen (7)Paul Nicholson5-6
Adrian LewisJames Wade (11)6-5
Peter Wright (3)Chris Dobey6-1

 

Kwartfinales Uitslag
Michael van Gerwen (1)Jonny Clayton (8)6-2
Steve WestRob Cross (4)6-5
Gerwyn Price (15)Paul Nicholson5-6
Adrian LewisPeter Wright (3)6-3

 

HalveFinalesUitslag
Michael van Gerwen (1)Steve West7-4
Paul NicholsonAdrian Lewis6-7

 

FINALEFINALEUitslag
Michael van Gerwen (1)Adrian Lewis8-3

Deel met:


LAAT EEN REACTIE ACHTER

Voer uw bericht in
Voer hier uw naam in