Danish Darts Open 2018

In het weekend van 22 t/m 24 juni wordt de eerste editie van de Danish Darts Open gespeeld, in Kopenhagen.

Het deelnemersveld bestaat uit 48 spelers, waarbij de top 16 automatisch geplaatst is. Verder zijn er 18 UK Qualifiers, 8 European Qualifiers, 4 Home Nation Qualifiers, 1 Scandinavische Qualifier en ten slotte 1 Qualifier uit Oost-Europa. De volgende 16 namen zijn automatisch geplaatst en zullen dan ook pas in de tweede ronde beginnen:
1: Michael van Gerwen
2: Michael Smith
3: Peter Wright
4: Rob Cross
5: Daryl Gurney
6: Mensur Suljovic
7: Joe Cullen
8: Jonny Clayton
9: Ian White
10: James Wade
11: Darren Webster
12: Simon Whitlock
13: Mervyn King
14: Gerwyn Price
15: Stephen Bunting
16: John Henderson

De UK Qualifiers zijn: Steve Beaton, Paul Nicholson, Adrian Lewis, Richard North, Scott Taylor, Ricky Evans, Barry Lynn, Steve West, Ted Evetts, Chris Dobey, Robert Thornton, Mickey Mansell, Peter Jacques, Wayne Jones, Brendan Dolan, Ryan Joyce, William O’Connor en Adam Huckvale.

De European Qualifiers zijn: Jelle Klaasen, Jermaine Wattimena, Cristo Reyes, Max Hopp, Rusty-Jake Rodriguez, Dragutin Horvat, Martin Schindler en Jeffrey de Zwaan.

De Home Nation Qualifiers zijn: Dennis Nilsson, Darius Labanauskas, Per Laursen en Brian Løkken.

De Scandinavische Qualifier is Madars Razma, en de qualifier van Oost-Europa is Krzysztof Ratajski.

Format:
Laatste 48: Best of 11 legs
Laatste 32: Best of 11 legs
Laatste 16: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Laatste 48: £1,000
Laatste 32: £2,000
Laatste 16: £3,000
Kwartfinales: £4,000
Halve finales: £6,000
Runner-Up: £10,000
Winnaar: £25,000

Programma:
Laatste 48: Vrijdag (13:00-17:00 / 19:15-23:00)
Laatste 32: Zaterdag (13:00-17:00 / 19:15-23:00)
Laatste 16: Zondag (13:00-17:00)
Kwartfinales: Zondag (19:15-21:00)
Halve finales: Zondag (21:00-22:00)
Finale: Zondag (22:00-23:00)

Bekijk hieronder de wedstrijden:

EersteRondeUitslag
Robert ThorntonScott Taylor5-6
Martin SchindlerBrendan Dolan4-6
Richard NorthDarius Labanauskas5-6
Per LaursenSteve West4-6
Ricky EvansDennis Nilsson6-4
Jermaine WattimenaWayne Jones6-5
Steve BeatonAdam Huckvale6-2
Max HoppDragutin Horvat6-4
Adrian LewisTed Evetts6-3
Paul NicholsonPeter Jacques4-6
Jeffrey de ZwaanMadars Razma0-6
Rusty-Jake RodriguezWilliam O'Connor6-5
Ryan JoyceKrzysztof Ratajski6-2
Brian LøkkenCristo Reyes2-6
Barry LynnChris Dobey6-5
Mickey MansellJelle Klaasen5-6

 

TweedeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Scott Taylor6-2
John Henderson (16)Brendan Dolan4-6
Jonny Clayton (8)Darius Labanauskas6-5
Ian White (9)Steve West4-6
Daryl Gurney (5)Ricky Evans3-6
Simon Whitlock (12)Jermaine Wattimena6-3
Rob Cross (4)Steve Beaton6-5
Mervyn King (13)Max Hopp6-5
Michael Smith (2)Adrian Lewis5-6
Stephen Bunting (15)Peter Jacques6-3
Joe Cullen (7)Madars Razma6-3
James Wade (10)Rusty-Jake Rodriguez6-4
Mensur Suljovic (6)Ryan Joyce6-1
Darren Webster (11)Cristo Reyes6-5
Peter Wright (3)Barry Lynn6-1
Gerwyn Price (14)Jelle Klaasen6-3

 

DerdeRondeUItslag
Michael van Gerwen (1)Brendan Dolan6-4
Darius LabanauskasSteve West5-6
Ricky EvansSimon Whitlock (12)5-6
Rob Cross (4)Mervyn King (13)5-6
Adrian LewisStephen Bunting (15)6-4
Joe Cullen (7)James Wade (10)6-4
Mensur Suljovic (6)Darren Webster (11)6-5
Peter Wright (3)Gerwyn Price (14)6-1

 

Kwartfinales Uitslag
Brendan DolanSteve West3-6
Simon Whitlock (12)Mervyn King (13)6-4
Adrian LewisJoe Cullen (7)6-2
Mensur Suljovic (6)Peter Wright (3)6-4

 

Halve FinalesUitslag
Steve WestSimon Whitlock (12)4-7
Adrian LewisMensur Suljovic (6)7-6

 

FINALEFINALEUitslag
Simon Whitlock (12)Mensur Suljovic (6)3-8

Deel met:


LAAT EEN REACTIE ACHTER

Voer uw bericht in
Voer hier uw naam in